Artyści
- Maestra Teresa Żylis-Gara (Sopran) - 18 września 2005
- Jolanta Żmurko (Wrocław - Sopran) - 16 września 2007
- Justyna Bachowska (Katowice - Sopran) - 10 października 2004
- Jan Bartłomiej Bokszczanin (Warszawa - Organy) - 7 października 2007
- Jarosław Bręk (Bas-Baryton - Polska) - 19 października 2003
- Igor Cecocho (Wrocław - Trąbka) - 29 września 2002
- Andrzej Chorosiński (Warszawa - Organy) - 30 wześnia 2001, 29 września 2002, 3 października 2004, 28 września 2008, 12 września 2010
- Marek Fronc (Organy) - 6 października 2002
- Tadeusz Galczuk (Niemcy - Tenor) - 16 września 2007, 2 października 2016
- Karol Gołębiowski (Polska - Organy) - 15 października 2006
- Paweł Gusnar (Warszawa - Saksofon) - 7 października 2007
- Urszula Grahm (Organy - Szwecja) - 5 października 2003
- Waldemar Gromolak (Polska - Gitara) - 17 września 2006
- Jaochim Grubich (Kraków - Organy) - 21 października 2001
- Henryk Gwardak (Finlandia - Organy) - 13 października 2002
- Matthias Janz (Niemcy, Lubeka - Organy) - 28 października 2001
- Adam Klarecki (Włocławek - Organy) - 30 września 2007
- Ferdinand Klinda (Słowacja - Bratysława - Organy) - 7 października 2001
- Christoph Krummacher (Leipzig, Niemcy - Organy) - 20 października 2002
- Jan Krzeszowiec (Wrocław - Flet) - 3 października 2004
- Andrzej Ładomirski (Wrocław - Skrzypce) - 19 września 2004
- Kåre Nordstoga (Norwegia - Organy) - 26 września 2004
- Ann-Margaretg Nyberg (Sopran - Szwecja) - 5 października 2003
- OKTOICH, chór przy cerkwi prawosławnej świętych Cyryla i Metodego, Wrocław Dyr. Ks. Grzegorz Cebulski (Wrocław) - 30 września 2007
- Maria Perucka (Skrzypce - Polska) - 12 października 2003
- Roman Perucki (Polska - Organy) - 12 października 2003, 24 września 2006
- Jean Paul Ravel (Francja - Organy) - 21 września 2003
- Piotr Rojek (Wrocław - Organy) - 14 października 2001, 27 października 2002, 19 października 2003, 19 września 2004, 18 września 2005, 17 września 2006, 16 września 2007, 14 września 2008, 13 września 2009, 10 października 2010, 11 września 2011, 9 września 2012, 8 września 2013,
5 października 2014, 4 październik 2015, 2 października 2016, 10 września 2017 - Chór Senza Rigore / Dyrygent: Jolanta Szybalska-Matczak - 13 października 2002
- Chór Synagogi Pod Białym Bocianem we Wrocławiu / Dyrygent: Stanisław Michał Rybarczyk - 8 października 2006
- Józef Serafin (Polska - Organy) - 28 września 2003, 20 września 2015
- Janusz Szadowiak (Polska- Trąbka) - 24 września 2006
- Agnieszka Stroińska (Wrocław - Wiolonczela) - 27 października 2002
- Jaroslav Tůma (Czechy - Organy) - 23 września 2007
- Gerhard Weinberger (Niemcy - Organy) - 17 października 2004, 19 września 2010, 18 października 2015
- Birgit Wildeman (Niemcy - Oorgany) - 1 października 2006, 28 września 2014
- Elżbieta Woleńska (Wrocław - Flet) - 6 października 2002
- Witold Zaborny (Katowice - Organy) - 10 października 2004
- Wolfgang Zerer (Niemcy - Organy) - 14 października 2007
- Chór Filharmonii Opolskiej - dyr. Bartosz Żurakowski - 14 września 2008
- Marek Kudlicki - (Austria - organy) - 21 września 2008
- Michał Chorosiński - (Warszawa - recytacje) - 28 września 2008
- Karol Hilla - (Gdańsk - organy) - 5 październik 2008
- Magdalena Witczak - (Gdańsk - sopran) - 5 października 2008
- Claus-Erhard Heinrich - (Niemcy - organy) - 12 października 2008
- Poznań Brass - zespół instrumentów dętych blaszanych - 12 października 2008
- Orkiestra Kameralna Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. R. Bukowskiego we Wrocławiu dyrygent - Artur Wróbel - 13 września 2009
- Hanna Dys - (Gdańsk - organy) - 20 września 2009
- Jarosław Wyrzykowski - (Gdańsk - obój) - 20 września 2009
- Mirosława Semeniuk-Podraza - (Kraków - organy) - 27 września 2009
- Aleksandra Rupocińska - (Wrocław - klawesyn) - 27 września 2009
- Michał Micker - (Wrocław - altówka) - 27 września 2009
- Michal Novenko - (Praga/Czechy - organy) - 4 października 2009
- Gijs van Schoonhoven - (Enschede/Holandia - organy) - 11 października 2009
- Wrocławska Orkiestra Kameralna Leopoldinum dyr. Christian Danowicz - 12 września 2010
- Maurizio Corazza (Włochy - organy) - 26 września 2010
- Julian Gembalski (Polska - organy) - 3 października 2010
- Elżbieta Grodzka-Łopuszyńska (Polska - sopran) - 3 października 2010
- Wratislavia Trumpet Consort - 10 października 2010
- Kameralny Chór Męski Cantilena dyr. Artur Wróbel (Polska) - 11 września 2011
- Łukasz Romanek - (Polska - organy) - 18 września 2011
- Adrian Szczurek - (Polska - organy) - 18 września 2011
- Marietta Kruzel-Sosnowska - (Polska - organy) - 25 września 2011
- Jolanta Sosnowska - (Austria - skrzypce, piła) - 25 września 2011
- Gedymin Grubba - (Polska - organy) - 2 października 2011, 27 września 2015
- Paweł Hulisz - (Polska - trąbka) - 2 października 2011
- Thomas Nipp - (Lichtenstein - organy) - 9 października 2011
- Kwartet skrzypcowy Zespół 4PM - (Kanada/Polska) - 9 października 2011
- Joanna Moskowicz – (Wrocław - sopran) - 9 września 2012
- Elżbieta Karolak - (Poznań - organy) - 16 września 2012
- Kamil Karolak - (Poznań - skrzypce) - 16 września 2012
- Dariusz Bąkowski-Kois - (Kraków - organy) - 23 września 2012
- Marcin Wolak - (Kraków - bas-baryton) - 23 września 2012
- Jarosław Ciecierski – (Olsztyn - organy) - 30 września 2012
- Wrocławska Orkiestra Kameralna Leopoldinum - 30 września 2012
- Olivier Latry – (Francja/Paryż - organy) - 7 października 2012
- Ryszard Żołędziewski – (Wrocław - saksofon) - 8 września 2013
- Witold Zalewski – (Kraków - organy) - 15 września 2013
- Helena Furmanowicz-Kurzyńska – (Wrocław - fortepian) - 22 września 2013
- Aldona Markowicz – (Wrocław - wiolonczela) - 22 września 2013
- Tomasz Niestrój – (Wrocław - organy) - 22 września 2013
- Krystian Skubała – (Wrocław - wibrafon) - 22 września 2013
- Sławomir Kamiński – (Wrocław - organy) - 29 września 2013
- Andrea Toschi – (Bolonia/Włochy - organy) - 6 października 2013
- Marzenna Wojak – (wrocław - sopran) - 6 października 2013
- Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej II st.im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu dyr.Piotr Bugaj - 6 października 2013
- Maude Gratton – (Francja - organy) - 7 września 2014
- Trio Leopoldinum - (Polska) 7 września 2014
- Mateusz Rzewuski – (Polska - organy) - 14 września 2014
- Poznański Kwintet Akordeonowy - (Polska) - 14 września 2014
- Bogdan Narloch – (Polska - organy) - 21 września 2014
- Roman Gryń – (Polska - trąbka) - 21 września 2014
- Birgit Wildeman – (Niemcy - organy) - 28 września 2014
- Orkiestra InterCAMERATA dyr.Jan Jakub Bokun (Polska) - 5 października 2014
- Kwintet Chia Ritta - (Litwa) - 27 września 2015
- Magdalena Durant - (Szkocja - sopran) - 4 października 2015
- Maciej Maszkiewski - (Polska - organy) - 11 października 2015
- Krzysztof Domański - (Polska - flet) - 11 października 2015
- Arkadiusz Bialic (Polska - organy) - 11 września 2016
- Zespół Saksofonowy Saxesfull - (Polska) - 11 września 2016
- Stanislav Šurin (Słowacja - organy) - 18 września 2016
- Witold Zaborny (Polska - organy) - 25 września 2016
- Barbara Lorenc (Polska - organy) - 25 września 2016
- Zbigniew Pilch (Polska - skrzypce) - 2 października 2016
- Masako Yokoyama (Japonia - organy) - 9 października 2016
- Robert Bachara (Polska - skrzypce) - 10 września 2017
- Marek Stefański (Polska - organy) - 17 września 2017
- Tomasz Stolarczyk (Polska - puzon) - 17 września 2017
- Maria Erdman (Polska - organy) - 24 września 2017
- Ewa Sawoszczuk (Polska - organy) - 1 października 2017
- John Kitchen (Wielka Brytania - organy) - 8 października 2017
- Paweł Wróbel (Polska - organy) - 9 września 2018
- Renata Drozd (Polska - sopran) - 9 września 2018
- Jan Mroczek (Polska - sopran) - 16 września 2018
- Monika Kionka (Polska - taniec) - 16 września 2018
- Filip Jędruch (Polska - taniec) - 16 września 2018
- Władysław Szymański (Polska - organy) - 23 września 2018
- Damian Chróściński (Polska - tenor) - 23 września 2018